PRŮZKUMY

podívej se, jak to mají ostatní ženy

Pořádám autorské průzkumy na témata, která ženám brání vládnout svému životu.

Pomoz šířit naše dotazníky.

Jestli se Ti myšlenka průzkumů líbí, hledám spojenkyně, které budou šířit dotazníky mezi ženy.

Máš chuť se zapojit?  Napiš mi na bud@kralovnou.cz.


výsledky průzkumu

 

Jsem normální, když ne/jsem z vánoc vyřízená?

Předvánoční čas je pro některé ženy honička za naplněním všech tradic a požadavků, které s sebou přináší oslava nejoblíbenějších svátků v roce. Letos navíc s "bonusem" dětí v karanténě. Jiné ženy jsou oproti tomu úplně v pohodě a užívají si sváteční atmosféru. Jak to máš o vánocích Ty?

Celý článek...


výsledky průzkumu

 

Jsem normální, když jsem (pořád) unavená?

Zajímalo nás, jestli je pravda, že mámy od dětí jsou pořád unavené. Podívej se, co je na tom pravdy. Navíc zjistíš, co ženám brání v odpočinku, co je nejvíc unavuje a co jim naopak proti únavě pomáhá.

Celý článek...


výsledky průzkumu

 

Kdo vládne tvému času?

V předchozím roce jsme zjistily, že 65% žen nemá dost času. Na spánek, na sebe, na pohyb, na cvičení, na úklid… dosaď si to svoje. Proto jsme se rozhodly téma prozkoumat trochu blíž. Zjistily jsme...

Celý článek...


výsledky průzkumu

 

Jsem normální, když (ne)křičím na děti?

Je to drsné, ale při výchově svých dětí jsme občas úplně namydlené. Hlavně když se nám připletou do cesty emoce. Víc než polovina žen křičí na svoje děti každý týden. Podívej se na výsledky našeho průzkumu... 

Celý článek...


výsledky průzkumu

 

Jsem normální, když chci, aby mi muž doma pomáhal?

Rovnoprávnost žen a mužů ohledně domácích prací je utopie. Alespoň prozatím. Vyplývá to z výsledků našich dotazníků. Zajímalo nás, jak vypadají domácí práce z pohledu žen a jak z pohledu mužů. Jsou mezi nimi nějaké rozdíly? 

Celý článek...

Ženské práce jsou úkolem žen. Neuvěřitelné? V dnešní době dávno překonané? Nebo tak vypadá každodenní realita? A jak to mají doma ostatní?

Celý článek...