Co říkají o semináři ženy, které ho zažily?

Odpovědi ze závěrečného dotazníku jsou pod plakátem ↓

Chceš seminář ve svém městě nebo shlédnout online?

Napiš na bud@kralovnou.cz

Jak ti seminář pomohl?

Odpovědi žen ze závěrečného dotazníku

Uvědomila jsem si, proč se při odmítání cítím špatně a že odmítnutí neznamená katastrofu.
Mnoho aha momentů a uvědomění, praktická příprava pro náročné situace.
Že odmítnutí není konflikt; a kdo se na mě kvůli odmítnutí zlobí, nemá mě "rád".
Hodně si uvědomit svoje vnitřní pochody. A super návod, jak s tím pracovat. Není složitý a je aplikovatelný v reálném životě. Je to dobře uchopitelný.
Dodal mi odvahu říkat ne.
Pomohl mi otevřít oči a pojmenovat ten vnitřní hlas, který mi brání svobodně se rozhodovat - ,,malá holčička". Teď už vím, kdo za tím hlasem stojí a dokážu jej rozeznat od svých vlastních myšlenek, zeptám se vždy sama sebe zda to tak chci já, nebo ta vnitřní malá holčička. A nedovolím té hodné holčičce, aby řídila můj život, ačkoliv jsem k tomu tak byla vedená odmalička, teď vím, že to můžu změnit.
Velmi mi pomohl. Vše vím, jenom jsem to neuměla správně použít. Teď mám návod a taky odhodlání. Moc děkuji.
Děkuji za tipy. Uvědomila jsem si nové techniky. Nejvíc se mi líbí gramofonová deska. Některé věty jsem si napsala a vím, že je použiju. Líbí se mi, že jde odmítat slušně a pozitivně, to nezní tak zle.
Uvědomila jsem si, že na tom nejsem vůbec špatně a jsem ještě víc rozhodnutá odmítat a makat na odstranění špatného pocitu, ze sebe, když řeknu ne.
Připravit se na odmítnutí nabídky finančího poradce.
Uvědomila jsem si věci, které mi vadí a chci se jich zbavit.
Pomohl mi v tom, jak říkat ne. V některých situacích, u některých lidí to neumím.
Uvědomit si z čeho pramení to neříkat NE.
Strašně moc - uvědomila jsem si v jakých programech jedu a jak moc mě vyčerpává ( vyčerpávalo až do této chvíle 🙂 neumět se postavit za svůj čas a priority v něm.
Uvědomění si, že něco takového skutečně ve mě je a je to jen můj problém který za mě nikdo jiný nevyřeší.
Moc nových věcí jsem neslyšela, věnuji se této tematice delší dobu, ale pobavila mě část o řeči těla - tohle jsem si neuvědomila, že naklánění je vlastní snižování, vzhlížení... to mi utkvělo asi nejvíc!
Nové techniky jsem se naučila, přinutil mě se zamyslet.
Některé věci a techniky už jsem znala. Asi nejdůležitější je, že si člověk uvědomí některé věci. A že má motivaci na sobě pracovat.
Uvědomila jsem si hranice, hezky vysvětleno.

Ohlasy z emailu

"Váš program mne velice oslovuje, protože skutečně "říct ne" neumím, učím se to. Nejvíce mne oslovilo, když jste mluvila o tom, že odmítnutí nemusí znamenat konflikt. Myslím, že člověk, který s tím má problém jako já ( konflikty nesnáším, proto se jim vyhýbávám buď submisivitou, anebo mlčením), přímo přitahuje, aby se do něho kolegové, sourozenci či partner pouštěli. A to mne na sebe mrzí, přeji si pokojné vztahy. Tím ovšem obětuji kolikrát mnoho svých projektů. Zkrátka, jsme hledačky své důstojnosti, kterou bohužel - možná- někdo (ne)vědomky pošlapal."

Marie K.

"Zrovna nyní jsem v situaci, kdy musím odmítnout někoho koho nechci. Takže jsem to udělala s větou ,, Je mi líto,že jsi vkládal do našeho seznámení hodně nadějí,ale já to tak necítím.Mrzí mě to ale přeji Ti hodně štěstí v hledání."  Děkuji za podporu. Věra"

Věra Š.

Co je to vlastně 

zážitkový webinář nebo seminář?

Určitě už jsi slyšela spoustu chytrých řečí, které zněly opravdu dobře... ale bohužel se Ti nikdy nepodařilo podle nich zařídit? Není to Tvoje chyba. Ono totiž poznání je jen první úroveň na cestě ke změně.

Aby se nám v životě opravdu podařilo něco změnit, je třeba si zažít situace, které nám umožní získat nejenom informace, ale také skutečné zkušenosti, spojené s prožitky a emocemi. 

Tohle poznání jsem si odnesla ze studia zážitkové pedagogiky a následných mnoha let zkušeností s přípravou nejrůznějších vzdělávacích akcí pro dospělé, mládež i děti.

Proto jsou zážitkové semináře, které pořádám, kratší o instantní pravdy a delší o hry i techniky, při kterých si účastnice otestují nejen nové způsoby řešení situací, ale také samy sebe.

Poznání, které si odneseš v srdci, Ti zůstane navždy.

Přihlaste se na email bud@kralovnou.cz

Počet míst na semináři je omezen na 12, abychom mohly individuálně pracovat.

Místa budeme rezervovat ženám, které se přihlásí jako první.

Těším se na vás 🙂

Chceš seminář ve svém městě nebo ho shlédnout online?

Napiš na bud@kralovnou.cz